در امتحانات پایان ترم آنها را دیدم که در حال مرور نکات درسند

جی۵ لاین: مدتی پیش متوجه شدم که یکی از هم دانشگاهی هایم کاملا نابینا است، برایم سوال شده بود که یک دانشجو بدون چشم چطور می تواند به تحصیل بپردازد؟
بعدها فهمیدم که او با همسرش در یک رشته تحصیل کرده و همکلاسی اند، همراه با هم به دانشگاه می آمدند و مرد از جزوه ای که زنش تهیه کرده بود استفاده می کرد، البته او برای شوهرش جزوه را می خواند، این زوج در دانشگاه الگوی همگان بودند.

در امتحانات پایان ترم آنها را دیدم که چند دقیقه قبل از امتحان در کنار هم در حال مرور نکات درسند، زمان امتحان که شروع شد فقط مرد به سالن امتحانات رفت و زن منتظر شوهرش، از امتحان که برگشتم از او پرسیدم چرا امتحان ندادی؟ تو که این ترم این درس را داشتی، گفت من دانشجوی این رشته و این دانشگاه نیستم.
تازه آنجا بود که متوجه شدم این زن فقط برای یاری رساندن به شوهرش در تمام طول تحصیل با او همراهی می کند.

جی۵ لاین . کام
خاطره ای از: زهرا توکلی کرمانی
ارسال شده از: کرج
منبع تصویر: byways
انتشار: حوریه جعفری

هر پنجشنبه، یکی از خاطرات ارسالی توسط بازدیدکنندگان منتشر خواهد شد، جهت ارسال خاطره خود به صفحه “ارسال خاطره” مراجعه فرمایید!

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

دیدگاه بگذارید

20 دیدگاه ها در "در امتحانات پایان ترم آنها را دیدم که در حال مرور نکات درسند"


عضو
3 سال ها 13 روز ها قبل

خوشحالم که جای پای خدا رو در این خاطرات میشه دید.

مهمان
sara
3 سال ها 29 روز ها قبل

سلام خسته نیاشین.راستش من اونقدر ناامیدم از زندگی که برخلاف نظر خیلی از یچه هایی که با خوندن داستانای شما امیدوار شدن هیچ حس تازه ای در من بوجود نیومد واجیه چندتا از شکستای زندگیمو براتون بفرستم

مهمان
فاطمه حیدری
3 سال ها 1 ماه قبل

عاشق داستان هاتون شدم عالی بود SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo

مهمان
ارزوحسنی
3 سال ها 7 ماه ها قبل

به همه جی ۵ لاینیها خسته نباشید میگم خاطراتتون فوق العادن :yes:

مهمان

[…] در امتحانات پایان ترم آنها را دیدم که در حال مرور نکات د… […]