چه کسی این اسکناس را می خواهد؟

جی۵ لاین: سخنران مشهوری در یکی سمینارهایش اسکناسی ۲۰ دلاری را در مقابل ۲۰۰ نفر از مخاطبانش بالا گرفت و گفت: چه کسی این اسکناس را می خواهد؟ تمام دستها فورا بالا رفتند.
سخنران گفت:من می خواهم این ۲۰ دلار را به یکی از شما بدهم اما قبل از آن به من چند لحظه فرصت دهید بعد شروع کرد به مچاله کردن اسکناس و پرسید: حالا چه کسی آن را می خواهد؟ هنوز تمام دست ها بالا بودند.
سخنران اسکناس را به زمین انداخت و با کفشش آن را لگد کرد. بعد آن را برداشت مچاله کرد و پرسید:هنوز هم کسی هست؟ این بار هم دست همگان بالا بود.
سخنران گفت: دوستان من، همگی ما درس ارزشمندی را فرا می گیریم. هیچ فرقی نمی کند که با این پول چه کار کنیم در هر شرایطی این اسکناس هنوز هم مورد قبول است و ارزشش را از دست نمی دهد. هنوز هم به اندازه ۲۰ دلار ارزش دارد.
بسیاری مواقع در زندگیمان سقوط می کنیم, از درون متلاشی می شویم، احساس ضعف ما را فرا می گیرد. بخاطر بعضی تصمیماتی که می گیریم و یا برخی مشکلات که برایمان پیش می آید به زمین می خوریم. اهمیتی ندارد چه اتفاقی افتاده و یا خواهد افتاد بلکه مهم این است که شما هرگز ارزش و اهمیتتان را از دست نمی دهید، کثیف یا تمیز، مرتب یا مچاله شما هم مانند این اسکناس هرگز برای آنانی که دوستتان دارند و به شما نیازمندند بی ارزش نمی شوید.

جی۵ لاین . کام
منبع اصلی: ezsoftech
منبع تصویر: visual photos
ترجمه: فیروزه جمشیدی
بازنگری و انتشار: حوریه جعفری

هر روز، ساعت ۷ صبح یک داستان مثبت در جی۵ لاین منتشر خواهد شد، اگر می خواهید روزی یک داستان انرژی بخش به ایمیل شما ارسال شود، صفحه “فیدبرنر” را مطالعه فرمایید!

برچسب ها: , , , , , ,

دیدگاه بگذارید

11 دیدگاه ها در "چه کسی این اسکناس را می خواهد؟"


مهمان

[…] چه کسی این اسکناس را می خواهد؟ […]

مهمان
بتول جون
4 سال ها 1 ماه قبل

خط اخر مطلب درستی رو بیان کرده .جالب بود

مهمان
یلدا قنبری
4 سال ها 1 ماه قبل

خیلی خیلی قشنگ بود

مهمان
م ک
4 سال ها 1 ماه قبل

باید قدر ارزش ها را دانست

مهمان
حانیه
4 سال ها 1 ماه قبل

خیلی جالب بود