آیا مایلی به الهه خون اهدا کنی؟

جی۵ لاین: سالها پیش وقتی به عنوان داوطلب در بیمارستانی کار می کردم با دختری کوچک به نام الهه آشنا شدم که از بیماری نادر و سختی رنج می برد. تنها شانس بهبودی اش تزریق خون از برادر بزرگترش آرمان بود که فقط ۵ سال داشت. در حقیقت برادرش به طور معجزه آسایی از همان بیماری جان سالم به در برده بود و استفاده از پادتن های لازم برای مبارزه با بیماری تنها از این طریق ممکن بود.

بدین منظور دکتر اوضاع را برای آرمان شرح داد و از او پرسید: آیا مایلی به الهه خون اهدا کنی؟

من او را دیدم که برای لحظه ای درنگ کرد و سپس نفس عمیقی کشید و گفت: بله، اگر جان او را نجات میدهد من قبول می کنم.

در حین انتقال خون همگی ما و پسرک که روی تخت دراز کشیده بود لبخندزنان می دانستیم که خون تازه شادابی و نشاط را به صورت الهه بازمی گرداند.

بعد از اتمام انتقال خون ما به آرمان کوچولو گفتیم که می تواند از تخت پایین بیاید. او با تعجب به اطراف نگاه کرد و گفت: من هنوز زنده ام؟ می توانم بدون خون زندگی کنم؟

در حقیقت پسر کوچک صحبتهای دکتر را اشتباه متوجه شده بود . تصور او این بود که برای زنده ماندن خواهرش باید تمام خونش را اهدا کند.

جی۵ لاین . کام
منبع اصلی: gateway to jesus
منبع تصویر: apkhub
ترجمه:  فیروزه جمشیدی
بازنویسی و انتشار: حوریه جعفری

هر روز، ساعت ۷ صبح یک داستان مثبت در جی۵ لاین منتشر خواهد شد، اگر می خواهید روزی یک داستان انرژی بخش به ایمیل شما ارسال شود، صفحه “فیدبرنر” را مطالعه فرمایید!

برچسب ها: , , , , , ,

دیدگاه بگذارید

19 Comments on "آیا مایلی به الهه خون اهدا کنی؟"

avatar
نیره جعفری
Guest

واااااااااااااای!چه روح بزرگی داشته با تمام بچه گی اش! گاهی بچه ها خیلی بیشتر از ما آدم بزرگ ها می فهمند و روح بزرگی دارند و بخشنده اند 😉

حمیده ابراهیمی
Guest

خیلی جالب بود. 🙂

میترا توسلی
Guest

شما اسمتون آشناس واسه من 🙂

wpDiscuz