آرزو

 

جی۵ لاین: من همیشه آرزوهایم را تا حد ستاره ها بالا می برم. اگر این کار را نکنم ، به نزدیکی ستاره ها نخواهم رسید.” هنری کیسر ”

منبع تصویر:tracks
«یک تصویر گویا تر از چندین متن است» ضرب المثل چینی
هر روزساعت۱۳ یک تصویر از لحظه ای ناب در سایت جی۵لاین منتشر میشود.
بهترین نگاه را در مورد آن تصویر بیان کرده و یا از بهترین دیدگاه دوستان تان حمایت کنید.
برای دریافت آن در ایمیلتان“فیدبرنر”را مطالعه فرمایید.
تصاویر خود را به ایمیل g5line.com@gmail.com ارسال کنید تا با نام خودتان منتشر گردد.
عضویت در جی۵ لاینبه مقصد نرسیدن

برچسب ها: , , ,

دیدگاه بگذارید

7 Comments on "آرزو"

avatar
شقایق
Guest

مردمان توانمند در میان جشن و بزم نیستند. آنها هر دم به آرمانی بزرگتر می اندیشند و برای رسیدن به آن در حال پیکارند.((اُرد بزرگ))

شهرام
Guest
درون معبد هستی بشر در گوشه محراب خواهش های جان افروز نشسته در پس خوشه سجاده صد نقش حسرتهای هستی سوز به دستش خوشه پر بار تسبیح تمناهای رنگارنگ نگاهی می کند سوی خدا از آرزو لبریز به زاری از ته دل، یک دلم میخواست میگوید شب و روزش دریغ رفته و ایکاش آینده است من امشب هفت شهر آرزوهایم چراغان است زمین و آسمانم نورباران است کبوترهای رنگین بال خواهش ها بهشت پر گل اندیشه ام را زیر پر دارند صفای معبد هستی تماشایی است ز هر سو نوشخند اختران در چلچراغ ماه میریزد جهان در خواب تنها من… Read more »
شهزاد
Guest
چقدر این شعر زیباست. منم عاشق این شعرم مثل شما. یه زمانی همیشه ورد زبونم بود مخصوصا این تکه اش : در این دنیای بی آغاز و بی پایان در این صحرا که جز گرد و غبار از ما نمی ماند خدا زین تلخکامی های بی هنگام بس میکرد نمی گویم پرستوی زمان را در قفس میکرد نمی گویم به هر کس عیش و نوش رایگان می داد همین ده روز هستی را امان می داد دلش را ناله تلخ سیه روزان تکان میداد دام میخواست عشقم را نمی کشتند صفای آرزویم را که چون خورشید تابان بود میدیدند چنین… Read more »
شهزاد
Guest

ارزوهامون مهم نیست براورده بشن یا نشن. یعنی مهمه اما مهم تر از اون برای من ارزش اون دل پیش خداست که چقدر التماسش میکنه و اون براوردش نمیکنه. برا من ارزش اون دل خیلی زیاده چون یه دل هر چه بیشتر بشکنه ارزشش بیشتر میشه. میگن آه یتیم عرش رو میلرزونه اما من میگم دل شکیته بیشتر عرش رو میلرزونه و امان از نفرین یه دل شکسته. امان از بغض یه دل شکسته. فقط باید خدا باشی که این دردها رو بشنوی و دووم بیاری.

مرضیه
Guest

خدایا صدایت می کنیم …. :-((

نذر کردم گر از این غم به در آیم روزی…. تا در میکده شادان و غزل خوان بروم ….

مرضیه
Guest

خدایا؛
دستم به آسمانت نمی رسد
اما تو که دستت به زمین می رسد
“بلندم کن “

شاهرخ
Guest

خدایا ارزوهامونو تا ستاره ها برات بالا میفرستیم چرا تو جواب های کوچیکشون رو به زمین نمی فرستی

wpDiscuz